dnes je 21.9.2019
Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Môže byť rodinný dom alebo byt prevádzkarňou?

3.5.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2.61 Môže byť rodinný dom alebo byt prevádzkarňou?

JUDr. Ivan Syrový, PhD.


Odpoveď:

Legislatívna úprava: zákon č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon), Zákon č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon)

Pohľad autora na problematiku: Pojem prevádzkareň je definovaná v živnostenskom zákone v § 17 ods. 1: ,,Prevádzkarňou sa rozumie priestor, v

Prístup ZADARMO k tomuto dokumentu majú len registrovaní užívatelia portálu Stavebný portál.
Registrovať

Pravidelné spravodajstvo

alebo prihlásiť.

Zatriedenie dokumentu
Zatriedenie dokumentu
Vzťahuje sa k typu informácie:
Vzťahuje sa k aktuálnosti:
Vzťahuje sa k obdobiu platnosti:

Nedostupné pre váš modul.